.

 


  Slot

.

.

.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

Index  .SLOT

.

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

.

.

   i-Territorial

     LMP Int-Prov        1:32

     F1  Supercup         1:24

     GT Scal ACS           1:24

.

.

   LLeidaslot-24

     F1-GT-Scal-Class

    ELITE Slot G.P.

     F1 - GT Scaleauto

.

.

   LLeidaslot-32

    LMP Individual

    ELITE Slot G.P.

     LMP - Saleen Single Cup

  Saleen  1:32

    Resislleida SALEEN

     Arrow Saleen Indv/Equips

     Fruitona Grand Prix

    Passion Slot

     Resistències 3h  1:32

.

.

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  IBB  Endurance

  RESIST  GT Scaleauto

.

   REGLAMENTS

1:24  /  1:32

.

.

 

.

  PROMOCIÓ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 ALTR.COMPETIS.

     Velocitat, Rally, Raid

     Circuits LLEIDA / HUESCA

     Calendaris Competició

     Classificacions

     Reglaments

.

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Slot MAP 

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIÓ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situació

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIÓ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

---------------------

 

 

. FutSal

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

-----------------------------

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

.

SOCIS / JUNTA

.

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termómetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

----------------------

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

INDEX:  - Atletisme - Automodelisme RC - Bàsquet - Bike Trial - Billar - Ciclisme - CulturaSport.TV - Dards - DaytonaCat - Escacs - Esplai - Futbol - Futbol.TV - Futbolí -

  Futbol-Sala Federat - Futbol-Sala Lleure - Handbol - Karting-Pockets - Patinatge - Pesca Esportiva - Sala Multijocs - Slot- Scalextric - Tennis - Tennis Taula - Web Cams

 

BILLAR   -   C.E. AITONENC - CECA - Aitona   -   SALA MULTIJOCS  -  Grand Matx

Actualització:  dimecres, 05 febrer 2014

 BILLAR Gran Matx

  www.fcbillar.org

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CURSET 2012

BILLAR DE CARAMBOLES

Tots els DIVENDRES, a les 7 de la tarda

SALA MULTIJOCS Poliesportiu Municipal AITONA

a carrec de EDUARD CALZADA SANCHEZ

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sala Multijocs  -  Billar 2008

PICT2841.JPG (592696 bytes)  PICT2839.JPG (581593 bytes)

Antoni J. Doladé Artigues   -  Joan Esteve Dolcet

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

6è. Open de Maig Aitona-2010

TRES BANDES

FINAL:   DIUMENGE, 23 de Maig,  6 tarda

JAUME BIELSA ESQUÈ - JOSEP LÁZARO LORES

Campió:   JAUME BIELSA ESQUÈ

                         

Jaume Bielsa Esquè (Campió)       Artur Doladé (3er.) - Jaume Bielsa - Josep Lázaro (2on.)

 

Classificatòries Prèvies:

 

 

BILLAR - 3 band

 

Maxim

3 rond

 

 

 

CONTROL - 3 bandes

Ord

 

Jugadors

 

Caramb

TOTAL

Rondes

1a

2a

3a

0

Dors

 

Lloc

RONDA

Caramb

1

2

3

A

A

A

1

 

JAUME BIELSA ESQUÈ

FINAL

5

13

1

2

3

4

4

5

2

 

JOSEP LÁZARO LORES

FINAL

4

6

1

2

3

2

4

0

3

 

ARTURO DOLADÉ BOSCH

 

3

5

1

2

3

2

0

3

4

 

ANGEL BOSCH IBARS

 

2

4

1

2

3

2

1

1

5

 

ANTONI DOLADÉ ARTIGUES

 

2

3

1

2

3

2

1

0

6

 

JOAN ESTEVE DOLCET

 

2

3

1

2

 

1

2

 

7

 

JOAQUIM LLINÀS GIRALT

 

2

2

1

 

 

2

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

5è. Open Vila d' Aitona-2006

TRES BANDES

 

FINAL:   DIUMENGE, 3 de Setembre ,  6 tarda

FRANCESC CASALS GONZALEZ - MARIBEL ROMIA     5-15    7-15

Campiona:   MARIBEL ROMIA

 

 

PICT0792.JPG (2154897 bytes)PICT0796.JPG (2209692 bytes)PICT0799.JPG (2228821 bytes)PICT0801.JPG (836383 bytes)PICT0802.JPG (963541 bytes)PICT0803.JPG (2035447 bytes)PICT0791.JPG (2126507 bytes)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

4rt. Open Vila d' Aitona-2005

TRES BANDES - Sistema LLigueta

 

FINAL:   DIUMENGE, 22 de Maig ,  6 tarda

EDUARD CALZADA  -  JOSEP LÁZARO   6-10    5-10

Campió:   JOSEP LÁZARO LORES

foto14.jpg (78472 bytes)

 

---------------------------------------------------------------------------

 

1a Copa NADAL 2004 - "3 BANDES"

(Al millor de TRES sets de 10 Caramboles)

Classificatòries fins els 17 de Desembre de 2004

FINAL

DIUMENGE, 26-Desembre,  SANT ESTEVE,   2/4 de 6 de la tarda

FRANCESC CASALS GONZALEZ     -    MARIBEL ROMIA PUJOL     15-9    15-13

Campió:   FRANCESC CASALS GONZALEZ

2a Classif.:  MARIBEL ROMIA PUJOL

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ranquing 2004  -  Classificacions

 BILLAR  -  Ranquing - 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-Novembre-2004

 

 

      COEFICIENTS

 

  RONDES - ENTRADES

 

CARAMBOLES  - ENTRADES

 

 

 

Participants

X

Pnts

St-04

Caram

Sort

TOTALS

Rond

Entr

Punt

NOV

1a

 

2a

 

3a

 

4a

 

5a

 

6a

 

PERENDREU PALAU, GAIETÀ

 

10

38,00

43,00

3,44

23,22

4

50

172

 

48

23

 

 

 

 

42

 

40

 

42

27

SOLÉ CHIMENO, EMILI

 

6

33,00

33,00

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

4

0

132

 

34

 

28

 

36

 

34

 

 

 

 

 

LÀZARO LORES, JOSEP

 

10

35,40

31,00

0,94

15,97

4

132

124

1

33

30

27

42

31

31

33

29

 

 

 

 

PLANA TEIXIDO, MANEL

 

14

26,00

30,25

1,34

15,80

4

90

121

3

37

30

 

 

 

 

24

 

30

30

30

30

DOLADE ARTIGUES, ANT.J.

 

 

 

28,83

0,68

14,76

6

254

173

4

31

59

23

44

32

34

28

42

29

36

30

39

MARTIN ESCOLANO, JOAN

 

14

28,50

28,50

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

4

0

114

 

36

 

26

 

21

 

31

 

 

 

 

 

DOLADE BOSCH, ARTUR

 

7

22,13

25,60

0,72

13,16

5

179

128

3

22

38

31

38

 

 

28

34

20

37

27

32

POYO SALES, JORDI

 

 

 

24,00

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

3

0

72

 

18

 

40

 

14

 

 

 

 

 

 

 

CALZADA SANCHEZ, EDUARD

 

9

23,25

22,60

0,53

11,57

5

213

113

1

24

39

18

47

27

52

28

32

16

43

 

 

PALAU CABASES, MARC

 

1

19,60

19,60

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

5

0

98

 

18

 

22

 

17

 

24

 

17

 

 

 

PALAU LOPEZ, JOSEP

 

 

 

19,17

0,59

9,88

6

196

115

3

22

32

20

26

16

33

18

35

17

38

22

32

MESTRE MORENO, EDGAR

 

 

 

18,67

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

3

0

56

 

15

 

18

 

23

 

 

 

 

 

 

 

AGUSTI SANCHEZ, XAVIER

 

 

14,67

14,67

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

3

0

44

 

12

 

16

 

16

 

 

 

 

 

 

 

PALAU CABASES, ALBERT

 

 

13,50

14,40

1,80

8,10

5

40

72

 

13

 

13

 

11

 

17

 

18

40

 

 

MASANA ROCA, JORDI

 

 

 

13,00

#¡DIV/0!

#¡DIV/0!

1

0

13

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOLADE ROIG, JOSEP Mª

 

 

 

9,00

0,23

4,61

1

40

9

 

9

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3er. Open Vila d'Aitona 2004

Finals per la Festa Major de Sant Antolí 2004  (1 i 2-Setembre-2004)

 

1a SEMIFINAL:     Dimecres, 1 de Setembre de 2004,    10 mati

GAIETÀ PERENDREU PALAU  -  EDUARD CALZADA SANCHEZ   53-19

 

2a. SEMIFINAL:    Dimecres,  1 de Setembre de 2004,   12 migida

MANEL PLANA TEIXIDO   -   JOAN ANT. MARTIN ESCOLANO  50-23

 

FINAL:   Dijous,  2 de Setembre de 2004,   6 tarda

GAIETÀ PERENDREU PALAU   -   MANEL PLANA TEIXIDO   53-32

 

2n. Classif.:  Manel PLANA TEIXIDO

3r. Classif:   Joan Ant. MARTIN ESCOLANO

4rt. Classif.: Eduard CALZADA SANCHEZ

 

Campió 2004:  GAIETÀ PERENDREU PALAU

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 BILLAR Gran Matx

2on Trofeu Vila d'Aitona 2004

Diumenge, 23 de Maig de 2004

Campió:  JOSEP LÁZARO LORES -Aitona-

 

 

 

Coefic

 

                  CARAMBOLES

Ord

Classif.  BILLAR

PUNTS

de 4

Entr

1a

2a

3a

4a

1

LÀZARO LORES, JOSEP

134

33,50

 

26

38

37

33

 2

SOLÉ CHIMENO, EMILI

132

33,00

 

34

28

36

34

3

MARTIN ESCOLANO, JOSEP A.

114

28,50

 

36

26

21

31

 4

PLANA TEIXIDO, MANEL

104

26,00

 

24

26

30

24

 5

CALZADA SANCHEZ, EDUARD

103

25,75

 

32

22

28

21

 6

DOLADE BOSCH, ARTUR

90

22,50

 

22

23

20

25

7

CORNADO ROCA, JORDI

77

19,25

 

26

15

15

21

8

PALAU CABASES, MARC

75

18,75

 

22

18

15

20

9

PALAU CABASES, ALBERT

54

13,50

 

13

13

11

17

 

AGUSTI SANCHEZ, XAVIER

44

11,00

 

12

16

16

 

 

GRUP-A .......... a  50 Caramboles       -      Grup-B .............  a  30 Caramboles

 

SEMIFINALS

GRUP-A            11 del mati :      JOSEP LÀZARO LORES  -  MANEL PLANA TEIXIDO    50-42

GRUP-A            12 del mati :      EMILI SOLÉ CHIMENO    -   JOSEP A. MARTIN ESCOLANO     50-43

  

FINALS:

5 tarda :             FINAL-B:   Guanyador  MARC PALAU CABASES

6 tarda:              FINAL-A:   JOSEP LÁZARO LORES  -  JOSEP A. MARTINEZ ESCOLANO    50-41

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

1er. Gran Premi Vila d'Aitona de BILLAR 2002

Classsificacions Generals FINALS:

1er Trofeu CECA-Vila d'Aitona 2002

Campió Absolut:        MANEL PLANA TEIXIDÓ

    

  www.fcbillar.org

 

 

lleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.com