.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

 

 

 

 

 

 

Index

  .SLOT

.

.

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

  i-Territorial

     F1  -   GT Scal          24

     i-Clubs GT Scal        24

     LMP Int-Prov          32

.

.

  lleidaslot-24

     GT - CLÀSSICS I-IV-VI

.

  lleidaslot-32

     LMP Individual

.

  resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen Indv/Equips

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24  /  1:32

.

.

 

.

  PROMOCIÓ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIÓ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situació

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIÓ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termómetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

INDEX:  Aitona.TV - Atletisme - Automodelisme RC - Bàsquet - Bike Trial - Billar - Ciclisme - CulturaSport.TV - Dards - DaytonaCat - Escacs - Esplai - Futbol - Futbol.TV - Futbolí

Futbol-Sala Federat - Futbol-Sala Lleure - Handbol - Karting-Pockets - Patinatge - Pesca Esportiva - Sala Multijocs - Slot- Scalextric - Tennis - Tennis Taula - Web Cams

ESCOLES ESPORTIVES  "C.E.AITONENC - CECA"   Minilleida.Cat

e-mail:  minilleida@gmail.com

FUTBOL    FUTBOL SALA    HANDBOL    TENNIS    ESCACS    BÀSQUET    PATINATGE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Escola de TENNIS

Minilleida.com CECA Aitona

CURSETS DE TENNIS

Fes esport amb nosaltres.....!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3er. Open Vila d'Aitona 2009

Individual  -  del  9 al 15 de Maig de 2009

FESTA MAJOR DE MAIG 2009

Inscripcions:  DAVID MORÉ  (Can Joan)

FINAL:   DIVENDRES, 15 de Maig de 2009,   4 tarda

 

Eliminatòries                                                                      SEMIFINALS                         F I N A L

                                                                                                                     Dijous, 14-Maig,  8 nit               Divendres, 15-maig, 5 tarda

Dissabte, 9-Maig,  5 tarda                                   Dimarts, 12-Maig,  9 nit

1.- JOAN RAMON CAPELL      6  6

2.- JORDI POYO MORELL       1  4       JOAN RAMON CAPELL

 

Dissabte,  9-Maig,  7 tarda

3.- ALBERT CAMI MASOT       3  3                                                              DAVID BOSCH ESTRUGA

4.- DAVID BOSCH ESTRUGA   6  6      DAVID BOSCH ESTRUGA

 

Diumenge,  10-Maig,  5 tarda                                                                                                                          DAVID BOSCH ESTRUGA

5.- DAVID MORÉ PRIM             2 3                                                                                                                           Campió

6.- JOSEP Mª AGUSTI ROCA   6 6  ____________________________________DAVID MORÉ PRIM

 

Dilluns, 11-Maig, 8 tarda                                                                                    Dijous, 14-Maig,   9 nit

7.- RAMON JORNET MASC.

8.- PERE IZCARA CAMI                 __________________________________RAMON JORNET MASC.       6  6

                                 

Dilluns, 11-Maig,  10 nit

9.- ALEX SALINAS GOMEZ                                                                                                                   RAMON JORNET MASCARILLA

10.- J.R.ESTEVE CAMARASA       ________________________________ J.R. ESTEVE CAMARASA        2  2

 

Entrega de Premis al CAMPIÓ (David Bosch Estruga) i al Sot-Campió (Ramon Jornet Mascarilla),

per part del Regidor d'Esport de l'Ajuntament d'Aitona, Gerard Salinas Gomez.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TENNIS

ESCOLA COMARCAL TÈCNICA ESPORTIVA

Minilleida.Cat

C.E. Aitonenc - CECA

 

Director Tècnic:  Joan

Informacó i Inscripcions:

e-mail:  minilleida@hotmail.com 

INICI ACTIVITATS 2007:     20-Gener-2007

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2n. Open Vila d'Aitona 2005

AITONA, 29 d'Agost de 2005 -Individual-

 

Ivan Cornado Roca - Xavier Ibars Roca   6-3

Genis Latorre Ramirez - Joel Blanco Miró   3-6

Angel Palma Oro - Edgar Bosch Tufet    6-0

Marc Guimo Sampietro - Edgar Mestre Moreno   2-6

Oriol Arquè Pibrall - Edgar Mestre Moreno  0-6

 

SEMIFINALS:

Ivan Cornado Roca - Joel Blanco Miró    1-6

Angel Palma Oró - Edgar Mestre Moreno   2-6

 

3er - 4rt  LLocs:

Ivan Cornado Roca - Ange Palma Oro   4-6

 

FINAL:

EDGAR MESTRE MORENO - JOEL BLANCO MIRÓ    6-2    7-5

DSC03710.JPG (157493 bytes)DSC03707.JPG (135045 bytes)DSC03708.JPG (158572 bytes)DSC03709.JPG (156853 bytes)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2n OPEN VILA D'AITONA de TENNIS 2005 - Dobles

FRANCESC CAPELL VIVES - MARC BOSCH    10

ANGEL PALMA ORO - DIDAC FONTFREDA FLIX     15

 

JOEL BLANCO MIRO  -  GENIS LATORRE RAMIREZ    15

RAUL CHIMENO PALAU  -   AIDA ESTEVE BLASCO    9

 

POL IZCARA MARIMON -  XAVIER ESPAX BOTEY     7

ERIC TROTA CARTAGENA - JOAN LATORRE VIÑES    15

 

FINAL

ANGEL PALMA ORO  -  DIDAC FONTFREDA FLIX     6

JOEL BLANCO MIRO  -  GENIS LATORRE RAMIREZ    7

 

Parella Campiona:

JOEL BLANCO MIRO - GENIS LATORRE RAMIREZ

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1er OPEN VILA D'AITONA de TENNIS 2004

Dilluns, 30 d'Agost de 2004

 

FRANCESC CAPELL VIVES   6   -   JORDI AGUSTI MONCASI   4

BLAS JAVIERRE CARTAGENA   6   -   JORDI MASANA ROCA   3

ORIOL ARQUÈ PIBRALL   6   -   MARC GUIMO CALZADA   3

EDGAR MESTRE    3   -   EDUARD CALZADA SANCHEZ   6

 

SEMIFINALS:

FRANCESC CAPELL VIVES   6   -   BLAS JAVIERRE CARTAGENA   2

ORIOL ARQUÈ PIBRALL   1   -   EDUARD CALZADA SANCHEZ   6

 

FINAL

FRANCESC CAPELL VIVES        7

EDUARD CALZADA SANCHEZ   5

 

Campió 2004:   FRANCESC CAPELL VIVES

 

------------------------------------------------------------------------------

 

Escola de TENNIS

Minilleida.com CECA Aitona

CURSETS DE TENNIS

Fes esport amb nosaltres.....!