.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

TV

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

CRONO OFICIAL

 

 

 

 

 

 

Index

  .SLOT

.

. i-TERRITORIAL

 

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

 iTerritorial

     F1  -   GT Scal          24

     i-Clubs GT Scal        24

     LMP Int-Prov          32

.

 lleidaslot-24

     GT - CLÀSSICS I-IV-VI

.

 lleidaslot-32

     LMP Individual

.

 resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24 / 1:32

.

.

 

.

  PROMOCIÓ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIÓ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situació

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIÓ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termómetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

   SLOT - SCALEXTRIC

Daytona.Cat

Competicions

RESISCAT

Classificacions

Històric

Imatg.Ral.li

Imatg.Velocitat

Resislleida

Slot Night Festival

RESISLLEIDA:    Edicions   2004 - 20052006 - 20072008 - 2009 - 2010 - 20112012 - 2013

RESISLLEIDA:    Clubs-Escuderies-CIRCUITS  -  Calendari Inscrits Curses  -  Classificacions  -  Reglaments

Actualitzat:  dimarts, 13 / maig / 2014 00:23

         CLASSIF - 2009

 

       ASSOCIACIÓ TERRITORIAL ESCUDERIES SLOT TERRES DE LLEIDA      

                      resislleida@hotmail.com

 

FOTOS ENTREGA DE PREMIS 2009

http://www.toniferxslot.com/2010/01/lleidaslot-2009-entrega-de-premios.html

 

 

Jaume Ortis - CAMPIÓ ABSOLUT 2010     i       Arnau SERIOL, guanyador de la SPIRIT CUP 2010

 

 

Classificacions INDIVIDUALS - RANQUING RESISLLEIDA.CAT

 

RESISLLEIDA - LLEIDASLOT

2009

RAN

    TERRIT. LLEIDASLOT

 

 

RESISLLEIDA

Ord

Pilots

Escuderia

QUING

NINCO

NINCO

SPIRIT

LMP

0

 

 

TOTAL

Cup

Grp-N

Cup

GT-LMP

1

JAUME ORTIS ALSINA

LLEIDAHOBBY

436,3

171

0

83

182,3

2

GERMAN GAMAZO

SLOTO TEAM

401,8

131

0

89

181,8

3

SERGI REGOL

SLOTO TEAM

400,9

123

0

97

180,9

4

ANDREU SANSA FOIXENCH

LLEIDAHOBBY

386,9

156

0

105

125,9

5

ARNAU SERIOL

LLEIDAHOBBY

386,9

121

0

134

131,9

6

ERNEST SERIOL

LLEIDAHOBBY

370,2

113

0

137

120,2

7

ALAIN GAMAZO

SLOTO TEAM

353,8

105

0

67

181,8

8

CRISTIAN GENE BRESOLI

LLEIDAHOBBY

342,7

168

0

76

98,7

9

SERGI PLAZA CAGIGOS

SLOTO TEAM

309,2

136

0

0

173,2

10

MARC BRUNET

SLOTO TEAM

304,0

151

0

0

153,0

11

JORDI VIDAL CASANOVAS

ALMACELLES

246,3

125

0

93

28,3

12

AGUSTI MESTRE GORNÈ

MESTRE CARRERA

235,7

77

0

0

158,7

13

ANTONIO MANCHEÑO

MESTRE CARRERA

231,0

35

0

92

104,0

14

ERIC FERNANDEZ

MESTRE CARRERA

224,5

159

0

0

65,5

15

SERGI BALCELLS

SIDAMON

219,6

83

0

65

71,6

16

SANTI HERREROS

PONTS SLOT

213,6

51

0

91

71,6

17

CARLES JAQUET

PONTS SLOT

207,8

59

0

56

92,8

18

JOAN BOSCH

SIDAMON

206,9

58

0

75

73,9

19

FRANCESC FRANQUESA

MESTRE CARRERA

201,0

70

0

33

98,0

20

ALBERT ANDREU

SORT

200,7

0

120

0

80,7

21

ISRAEL FERNANDEZ

LLEIDAHOBBY

174,5

78

0

20

76,5

22

MANEL TEMPRANO

PONTS SLOT

151,2

51

0

77

23,2

23

RAUL VALLS

MESTRE CARRERA

146,2

36

0

0

110,2

24

JORDI HERRERO

SORT

137,8

69

0

0

68,8

25

AGUSTI MANGUES FO

MANGUES SLOT

125,8

38

0

29

58,8

26

VICTOR XAVIER MARTIN

LLEIDAHOBBY

123,4

43

0

49

31,4

27

NUNO DUARTE

LLEIDAHOBBY

122,5

27

0

54

41,5

28

JOAQUIM MORA

ALMACELLES

122,0

80

0

42

0,0

29

DAVID ESTANY

PONTS SLOT

120,2

91

0

18

11,2

30

DAVID PELEGRI

LLEIDAHOBBY

119,4

24

0

38

57,4

31

JUAN VILA

BINACED SLOT

118,0

0

100

0

18,0

32

CESAR MENDEZ

RIBAGORZA

117,4

86

0

0

31,4

33

ESTEBAN BABOT

RIBAGORZA

116,5

49

0

0

67,5

34

OSCAR SERRA

MANGUES SLOT

114,0

11

0

103

0,0

35

DAVID ISANTA

SORT

110,9

24

0

0

86,9

36

J.JAVIER LOZANO MONTEAG.

RIBAGORZA

85,3

52

0

0

33,3

37

TXOMIN ALMUZARA

TAMASLOT

85,0

85

0

0

0,0

38

JOSE JUAN MUÑOZ

LLEIDAHOBBY

82,1

36

0

17

29,1

39

JOSE LUIS PEROLET

TAMASLOT

75,0

75

0

0

0,0

40

MOHAMED CHELD

SORT

66,4

12

0

0

54,4

41

MARTA DALMAU

MANGUES SLOT

64,3

6

0

20

38,3

42

ROBERTO NIUBO ARANGO

SIDAMON

64,2

54

0

0

10,2

43

ADRIA UGIDOS

LLEIDAHOBBY

63,1

44

0

0

19,1

44

JORDI FONT

RIBAGORZA

62,4

24

0

0

38,4

45

JOAN CARLES MELE

SIDAMON

61,3

40

0

0

21,3

46

FERRAN BURON TORRELLES

LLEIDAHOBBY

59,1

31

0

11

17,1

47

RAMON LLOP

MESTRE CARRERA

57,6

0

0

0

57,6

48

EDUARD ARAGUAS

ALMACELLES

52,0

31

0

21

0,0

49

SALVADOR COMA

PONTS SLOT

46,2

12

0

18

16,2

50

JOAN LLANES

PONTS SLOT

44,2

11

0

0

33,2

51

JESUS ALMUZARA

TAMASLOT

44,0

44

0

0

0,0

52

DAVID MENSA

LLEIDAHOBBY

40,0

24

0

16

0,0

53

JAVIER GALLUS

TAMASLOT

37,0

0

37

0

0,0

54

FRANCESC GIBERT

PONTS SLOT

35,1

12

0

12

11,1

55

MANEL MATEO PROFITOS

BALAGUER

35,0

12

0

23

0,0

56

NIL BONET

SIDAMON

30,0

30

0

0

0,0

57

MIQUEL MIR

LLEIDAHOBBY

29,0

20

0

9

0,0

58

ALBERT VIDAL CONSUL

ALMACELLES

28,3

0

0

0

28,3

59

JORDI TEBE

PONTS SLOT

28,1

12

0

10

6,1

60

GENIS BOSCH

ALMACELLES

27,0

27

0

0

0,0

61

FERRAN VALLEJO

BALAGUER

27,0

6

0

21

0,0

62

GERARD BARO

SLOTO TEAM

26,2

6

0

0

20,2

63

ALEX ALMUZARA

TAMASLOT

24,0

24

0

0

0,0

64

JAVIER OLMO

RIBAGORZA

23,3

0

0

0

23,3

65

CESAR FONDEVILA

RIBAGORZA

23,1

0

0

0

23,1

66

RUBEN GARRIDO

MANGUES SLOT

23,0

6

0

17

0,0

67

XAVI ORTIZ

BALAGUER

21,0

0

0

21

0,0

68

ANGEL ALMUZARA

TAMASLOT

21,0

21

0

0

0,0

69

PAU PARIS

MESTRE CARRERA

20,2

6

0

0

14,2

70

EDUARDO NIUBO

SIDAMON

19,1

6

0

0

13,1

71

DAVID PEROLET

TAMASLOT

18,0

18

0

0

0,0

72

JORGE OTIN

TAMASLOT

18,0

0

18

0

0,0

73

ROBERTO MANCHO

RIBAGORZA

17,1

0

0

0

17,1

74

VICTOR LOSTAO

TAMASLOT

17,0

0

17

0

0,0

75

XAVI MAS

MESTRE CARRERA

17,0

17

0

0

0,0

76

RAMON VIDAL

PONTS SLOT

16,1

0

0

0

16,1

77

VICTORIANO PERALTA

MESTRE CARRERA

16,1

0

0

0

16,1

78

JOSEP ALTISENT

BALAGUER

15,0

15

0

0

0,0

79

JORDI ESTANY

PONTS SLOT

15,0

6

0

9

0,0

80

RUBEN ALONSO

LLEIDAHOBBY

15,0

15

0

0

0,0

81

PAU GAVERNET

PONTS SLOT

14,2

0

0

8

6,2

82

POL HERRERO

SORT

14,2

0

0

0

14,2

83

ANGEL VIDAL

POC ESME -1  Fraga

14,2

0

0

0

14,2

84

JAVIER MONTULL

POC ESME -1  Fraga

14,1

0

0

0

14,1

85

JOSEP M. FERRAN

MANGUES SLOT

14,0

6

0

8

0,0

86

ISMAEL CATALAN

LLEIDAHOBBY

13,2

0

0

0

13,2

87

JOSE MIGUEL PEREZ

LLEIDAHOBBY

13,1

0

0

0

13,1

88

DAVID JUNYENT

PONTS SLOT

13,0

9

0

4

0,0

89

PAU ASENSIO

MESTRE CARRERA

12,1

0

0

0

12,1

90

DAVID GODIA

LLEIDAHOBBY

12,0

12

0

0

0,0

91

IVAN BARCELÓ

SORT

12,0

12

0

0

0,0

92

ROBERT MODESTO

SLOTO TEAM

12,0

12

0

0

0,0

93

RAMON

SORT

11,1

0

0

0

11,1

94

IOLANDA MASOT

LLEIDAHOBBY

9,0

0

0

9

0,0

95

JONATHAN CAPITAN

SLOTO TEAM

9,0

6

0

3

0,0

96

XAVI ESTANY

PONTS SLOT

7,0

7

0

0

0,0

97

ALEX MORA

MESTRE CARRERA

6,0

6

0

0

0,0

98

BORJA PAJARES

SORT

6,0

6

0

0

0,0

99

ERIC SOBRINO

TAMASLOT

6,0

6

0

0

0,0

100

FRANCESC PALA

PONTS SLOT

6,0

6

0

0

0,0

101

JAVIER OTIN

TAMASLOT

6,0

6

0

0

0,0

102

JOAN CARLES BONET

SIDAMON

6,0

6

0

0

0,0

103

JORDI LOPEZ

MESTRE CARRERA

6,0

6

0

0

0,0

104

JUAN DEMUR

RIBAGORZA

6,0

6

0

0

0,0

105

LLUIS LLOBET

PONTS SLOT

6,0

6

0

0

0,0

106

ORIOL CARABASA

SLOTO TEAM

6,0

6

0

0

0,0

107

RICARD VICENTE

POLY - PS-1

6,0

6

0

0

0,0

108

XAVIER DURO

PONTS SLOT

6,0

6

0

0

0,0

109

OLIVER VILA

MANGUES SLOT

5,0

0

0

5

0,0

110

ROMA PIRES, ALBERT

NITRO TEAM

5,0

0

0

5

0,0

111

PAU BALLESTE

MANGUES SLOT

3,0

0

0

3

0,0

112

EDGAR

MANGUES SLOT

3,0

0

0

3

0,0

113

NEUS GUSTÀ

SLOTO TEAM

1,0

0

0

1

0,0

 

 

 

Classificacions ESCUDERIES - RESISLLEIDA.CAT - Velocitat  (Ninco - Spìrit)

 

 

 

 

 

10-8-6-5-4-3-2-1-1-1-1-1.....................1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LLEIDASLOT.CAT

TOTAL

GT

SPIRIT

lleidaslot.cat  NINCO

 

 

 

lleidaslot.cat  SPIRIT

 

Ordr

Classif.Escuderies

PUNTS

Ninco

 

PONT

ALMC

MANG

MEST

SIDAM

SLOTO

LLHOB

X

TAM

PONT

LLHB

SIDAM

ALMC

MANG

SLOTO

BALG

0

 

 

 

 

18-01

15-02

01-03

29-03

19-04

26-04

10-05

X

2-08

22-02

10-10

24-05

07-06

06-09

18-10

08-11

1

LLEIDAHOBBY

138

72

66

8

10

10

10

8

10

10

 

6

8

10

10

10

8

10

10

2

SLOTO TORREFARRERA

92

57

35

6

8

8

5

10

8

8

 

4

6

4

8

6

2

6

3

3

PONTS SLOT

74

32

42

10

4

3

4

4

5

2

 

 

10

8

3

5

6

4

6

4

MESTRE CARRERA

60

39

21

4

1

1

8

5

6

6

 

8

 

2

4

3

5

2

5

5

ALMACELLES SLOT

56

27

29

3

6

4

1

2

1

5

 

5

5

3

5

8

3

3

2

6

SLOT SIDAMON

50

25

25

1

2

1

6

6

4

4

 

1

 

6

6

4

4

5

 

7

SLOT MANGUES

34

7

27

 

 

6

 

1

 

 

 

 

 

5

 

 

10

8

4

8

RIBAGORZA SLOT

22

22

0

2

5

5

3

1

3

1

 

2

 

 

 

 

 

 

 

9

TAMASLOT

19

19

0

1

3

2

1

1

1

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

10

BALAGUER SLOT

17

5

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

8

11

SORT SLOT

14

14

0

1

1

1

2

1

2

3

 

3

 

 

 

 

 

 

 

12

BINACED SLOT

5

5

0

 

 

1

1

1

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

NITRO TEAM

1

0

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

14

POLY - PS-1

1

1

0

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

15

DAYTONA.CAT

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

EFAS FRAGA

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

MOLLERUSSA SLOT

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

POC ESME - 1  FRAGA

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

TALEIA SLOT

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Classificacions ESCUDERIES - RESISLLEIDA.CAT - LMP

 

 

 

 

25-23-21-20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-.......1-1-1

 

 

 

 

 

RESISLLEIDA

LMP

RESIS

lleidaslot.cat  RESISLLEIDA  LMP

 

 

Punts

Ordr

 

 

LLEIDA

SLOTO

MEST

SORT

RIBAG

SIDAM

PONTS

LLHOBB

BINA

ASSIST

0

ESCUDERIA

lloc

LMP

08-02

05-04

31-Maig

21-06

05-07

13-09

15-11

8-11

5 punts

1

LLEIDAHOBBY

Lleida

189

25

25

23

20

23

25

25

23

 

2

SLOTO TORREFARRERA

Torrefarrera

186

23

21

25

25

25

21

21

25

 

3

MESTRE CARRERA

LLeida

171

21

23

21

21

21

20

23

21

 

4

SORT SLOT

Sort

116

20

20

20

19

20

17

 

 

 

5

SIDAMON SLOT

Sidamon

105

17

19

 

17

19

16

17

 

 

6

PONTS SLOT

Ponts

95

19

18

17

18

 

23

 

 

 

7

RIBAGORZA SLOT

Castejón de Sos

79

18

 

19

23

 

19

 

 

 

8

SLOT MANGUES

Torrefarrera

71

 

 

18

 

18

15

20

 

 

9

ALMACELLES SLOT

Almacelles

29

 

 

 

 

 

14

15

 

 

10

POC ESME - 1  FRAGA

Fraga

14

 

 

 

 

 

 

14

 

 

11

TAMASLOT

Tamarite

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

TALEIA SLOT

LLeida

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

POLY - PS-1

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

NITRO TEAM

Almenar

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

MOLLERUSSA SLOT

Mollerussa

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

EFAS FRAGA