.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

TV

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

CRONO OFICIAL

 

 

 

 

 

 

Index

LLEIDASLOT

i-Territorial

.

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

 i-Territorial

     F1  -   GT Scal          24

     LMP Int-Prov          32

.

 lleidaslot-24

     GT - CLĀSSICS I-IV-VI

.

 lleidaslot-32

     LMP Individual

.

 resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24 / 1:32

.

.

 

.

  PROMOCIĶ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIĶ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situaciķ

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIĶ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAŅA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termķmetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BĀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIĀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segriā-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

     SLOT - SCALEXTRIC

Daytona.Cat

Competicions

RESISCAT

Classificacions

Histōric

Imatg.Ral.li

Imatg.Velocitat

Resislleida

Slot Night Festival

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RESISTČNCIA SLOT - RESISCAT - AITONA

Actualitzaciķ:  13/05/2014

Edicions del RESISCAT:

2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013

 

RESISCAT 2008

 RESISCAT-2008 Cartell.jpg (243450 bytes) RESISCAT Alcarras 001.JPG (1679027 bytes) DSCN0342[1].JPG (1525618 bytes)

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RESISTČNCIA SLOT

6č. Gran Premi DAYTONA.CAT - 12 hores

Circuits ALCARRĀS - Ninco 16 carrils

Organitza:

Daytona.CAT - LLeidaHobby

 

DIVENDRES - DISSABTE - DIUMENGE

21-22-23 Novembre 2008

Circuits ALCARRĀS - Ninco 16 carrils Instal.lats a:

MULTICENTRE SAURET

ALCARRĀS  (LLeida)

A2 Sortida 451, direcciķ Alcarrās

Servei de Cafeteria, Bolleria, Begudes, Bocates, Gasolinera, Taller, etc

 

 

 

Planol dels Circuits d' Alcarrās

2008-SLOT RESISCAT ALCARRAS.jpg (597715 bytes)    2008-SLOT RESISCAT ALCARRAS 001.jpg (1130812 bytes)   

 

MOTOR MOTORS:       REPROTEC SPEED LIHGT
PNEUMĀTICS:     SCALEAUTO 19X10  (SC-4720)

Organitza:

lleidaslot.com    Daytona.Cat

Club Esportiu Aitonenc "CECA" - Aitona

Informaciķ:    www.lleidaslot.com    www.daytona.cat 

E-mail:    lleidaslot@hotmail.com      daytona.cat@hotmail.com   

 

ALCARRAS (LLeida)


• CTRA. VALLMANYA (L-800) KM 1,8
•
ALCARRAS  -  25180 (LLEIDA)
• Tel. 973 79 53 97
• multisauret@confortauto.com

MULTICENTRE SAURET

A2 Sortida 451 direcciķ Alcarrās

Rčplica del CIRCUIT ALCARRĀS  (Ninco 16 carrils)

Del 15 al 23 de Novembre de 2008

 

DAYTONA Ninco Cup  Gran Premi ConfortAUTO

DISSABTE, 15-Novembre,      10 mati                                          Reglaments:  www.resislleida.com         Motor:  NC-6                             

Entrenaments:   1 hora abans de l’inici de la cursa.                 Relaciķ d'inscrits

 

DAYTONA NSR Clio Cup  G.P.Circuit Alcarrās

DISSABTE, 15-Novembre,      4 tarda                                           Reglaments:  www.resislleida.com 

Entrenaments:   1 hora abans de l’inici de la cursa.                 Relaciķ d'inscrits

G.P. LLeidaHobby Daytona.Cat LMP - 6h

DIUMENGE, 16-Novembre,    3 tarda                                            Reglaments:   www.resiscat.com

Entrenaments:   1 hora abans de l’inici de la cursa.                  Relaciķ d'inscrits

MOTORS:  Spirit SX-03 que cedirā l'Oganitzaciķ.

PNEUMĀTICS:    SCALEAUTO 19x10

RESISCAT  Campionat de Catalunya Resistčncia SLOT

Gran Premi Daytona.Cat – 12h

DISSABTE,    22-Novembre,    8 mati  -  fins les 10 de la nit

DIUMENGE,  23-Novembre,    8 mati  -  fins les 10 de la nit  

MOTOR:                  REPROTEC SPEED LIHGT
PNEUMĀTICS:     SCALEAUTO 19X10  (SC-4720)

 

 

Allotjaments:

HOTEL CASA MIQUEL ,  a  250 mts., dels circuits

CAN PENXAN,                  a  2 km. dels circuits

 

 

ENTRENAMENTS:

cursa dissabte:
divendres de 20 a 24h.

cursa diumenge:
dijous de 20 a 24h  o  dissabte, les dues hores següents a la finalitzacio de la cursa del dissabte.

En ambdos CURSES (Dissabte i Diumenge), els EQUIPS que no haguin entrenat, ho podran fer  de   8  a  9,30 hores.
NOTA IMPORTANT:   Es recorda que els equips de la cursa del diumenge

nomes podran entrenar una de les dues opcions, o dijous o dissabte,

 

 

INSCRIPCIONS:    www.lleidaslot.com/formulari.php 

Us donará un numero de Rfa. que s'ha d'incloure a l'ingrčs de 80€.

INGRČS:     cte.  2085-9472-28-0330055262 ,   d' iberCaja Aitona.INGRČS:     cte.  2085-9472-28-0330055262 ,   d' iberCaja Aitona.

DISSABTE, 15-Novembre,      10 mati                                          Reglaments:  www.resislleida.com         Motor:  NC-6                             

Entrenaments:   1 hora abans de l’inici de la cursa.                 Relaciķ d'inscrits

 

 

Imatges del montatge dels Circuits Alcarrās (RESISCAT AITONA 2008)

Divendres, 7 de Novembre   (1er.dia de Montatge)

PICT3200.JPG (641725 bytes)PICT3197.JPG (477056 bytes)PICT3207.JPG (559713 bytes)PICT3210.JPG (569057 bytes)PICT3215.JPG (714072 bytes)PICT3216.JPG (590139 bytes)PICT3218.JPG (726607 bytes)

 

Dissabte, 8 de Novembre  (2on.dia de Montatge)

PICT3220.JPG (673850 bytes)PICT3221.JPG (659655 bytes)PICT3223.JPG (644332 bytes)PICT3224.JPG (660447 bytes)PICT3226.JPG (702443 bytes)PICT3219.JPG (604210 bytes)

 

Dilluns, 10 de Novembre  (3er.dia de Montatge)

PICT3233.JPG (637078 bytes)PICT3229.JPG (652245 bytes)PICT3230.JPG (624247 bytes)PICT3231.JPG (668821 bytes)

 

MOMENTS IMPORTANTS

PICT3220.JPG (673850 bytes)PICT3221.JPG (659655 bytes)PICT3223.JPG (644332 bytes)PICT3224.JPG (660447 bytes)PICT3226.JPG (702443 bytes)PICT3219.JPG (604210 bytes)

 

Dilluns, 10 de Novembre  (3er.dia de Montatge)

PICT3233.JPG (637078 bytes)PICT3229.JPG (652245 bytes)PICT3230.JPG (624247 bytes)PICT3231.JPG (668821 bytes)

 

MOMENTS IMPORTANTS

PICT3220.JPG (673850 bytes)PICT3221.JPG (659655 bytes)PICT3223.JPG (644332 bytes)PICT3224.JPG (660447 bytes)PICT3226.JPG (702443 bytes)PICT3219.JPG (604210 bytes)

 

Dilluns, 10 de Novembre  (3er.dia de Montatge)

PICT3233.JPG (637078 bytes)PICT3229.JPG (652245 bytes)PICT3230.JPG (624247 bytes)PICT3231.JPG (668821 bytes)

 

MOMENTS IMPORTANTS de la CURSA:

RESISCAT Alcarras 005.JPG (1707273 bytes)RESISCAT Alcarras 006.JPG (1764472 bytes)RESISCAT Alcarras 007 Decoraciķ.JPG (1692741 bytes)RESISCAT Alcarras 008.JPG (1652777 bytes)RESISCAT Alcarras 001.JPG (1679027 bytes)RESISCAT Alcarras 002.JPG (1721729 bytes)

RESISCAT Alcarras 003.JPG (1530563 bytes)RESISCAT Alcarras 004 Sorteig.JPG (1525033 bytes)RESISCAT Alcarras 013 1-Classif.JPG (1709124 bytes)RESISCAT Alcarras 008 Trofeus.JPG (1534886 bytes)RESISCAT Alcarras 009 5-Classif.JPG (1696274 bytes)RESISCAT Alcarras 010 4-Classif.JPG (1433035 bytes)

RESISCAT Alcarras 011 3-Classif.JPG (1594507 bytes)RESISCAT Alcarras 012 2-Classif.JPG (1757075 bytes)RESISCAT Alcarras 016 Decoraciķ.JPG (1578495 bytes)RESISCAT Alcarras 014 1-Classif Ninco.JPG (1543024 bytes)RESISCAT Alcarras 015 Decoraciķ.JPG (1607905 bytes)

 

 

Pilots Inscrits MANEGA de DISSABTE,   18 Equips

Pr-Insc

EQUIP

LLOC

TORN

PILOT - 1

PILOT - 2

PILOT - 3

PILOT - 4

1

DPPF

BARCELONA

DISSABTE

ENRIC ROSICH CARRERAS

JORDI DOMINGO

QUIM CUBERO

 

2

SISCUSLOT-1

BARCELONA

DISSABTE

FERRAN GARCIA MOLINS

GABRIEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ

MARC MALLEU VIŅOLAS

 

3

SISCUSLOT-2

BARCELONA

DISSABTE

RAFEL PUIG GAY

JOSE LUIS SORIANO

RICHARD ARREDONDO PUMUKY

 

6

REUSLOT SHOP SP

TARRAGONA

DISSABTE

ALBERTO FARO ALARCON

OSCAR VALERO BRICAT

PEP PLANAS ROMEU

ADRIĀ PUJOL

7

OK TEAM

RUBI

DISSABTE

BERNAT DOMENECH

JAUME TENAS

AITOR BLANCO

 

8

ALPINA SPORT

VILANOVA DEL VALLČS

DISSABTE

ALBERT TRAFACH

JOSEP VELERT

JUANJO TISCAR

CARLOS MAŅANES

10

STRICACHOVA TEAM

CALDES DE MONTBUI

DISSABTE

JORDI CUSCO EVTUCHENCO

DAVID MATA MILLAS

ROGER  CASTELLVI

 

11

LIŅAN TEAM

BARCELONA

DISSABTE

FRANCESC GARCIA NAVARRO

FRANCESC LIŅAN

TONI MARTORELL

 

14

MIK MAN SLOT RUBI

RUBI

DISSABTE

JORDI TORRES MARTINEZ

FRANCESC BELVIS RABIONET

JOSEP M. BELTRAN MORENO

ISMAEL GIL RODRIGUEZ

17

SLOTMANIA 

BARCELONA

DISSABTE

RUBEN SANCHEZ RDRIGUEZ

CARLES CARREŅO

EDU URRUTIA

 

22

TIC TOC-2

ENCAMP -ANDORRA-

DISSABTE

IGNACI PUIG CUSINE

JORDI ESTEVEZ

ENRIC CANUT

MANEL SORIANO

23

TIC TOC-1

ENCAMP -ANDORRA-

DISSABTE

ISABEL DAVI VILA

ARNAU PUIG

ROGER PUIG

JOSEP CODINA

29

SSR TEAM

VILA-REAL  / ALCORA

DISSABTE

MANU GARCIA VICIANO

ALBERTO MIRAVET

RAUL ROMERO

 

30

BOXMOTOR

TERRASSA

DISSABTE

SANTI MATA

MARC LLOVERAS

JOAN CARLOS GARCIA AGUILAR

DAVID FERNANDEZ

31

MONT-ROIG 34

MONT-ROIG DEL CAMP

DISSABTE

SANTI  TORĀ ESTELLES

SANTI TORREDEMER TOMAS

DAVID DALPEZZO

 

32

XIBECAS RACING

TERRASSA

DISSABTE

DANI SANCHEZ

JOAN RODRIGUEZ

TONI LOPEZ

RAI COLACIOS

36

XXL TEAM

ZARAGOZA

DISSABTE

JUAN OLID PEREZ

RAFAEL ESTEBAN PEREZ

CARLOS VALEN PEREZ

JORGE LOPEZ PEREZ

37

MAG ALOYSHOP

TARRAGONA

DISSABTE

XAVI GARCIA

ALFONS UNDA

GERARD BANEYTO

 

 

 

Pilots Inscrits MANEGA de DIUMENGE,  17 Equips

Pr-Insc

EQUIP

LLOC

TORN

PILOT - 1

PILOT - 2

PILOT - 3

PILOT - 4

5

ALMACELLES SLOT

ALMACELLES

DIUMENGE

JOAQUIM MORA MARTINEZ

GENIS BOSCH BENDICHO

EDU ARAGUAS RUIZ

JORDI VIDAL CASANOVAS

12

ALOYSHOP EL CENTRE

LLORENĮ DEL PENEDÉS

DIUMENGE

DAVID LUGILDE

JOAN MANEL MORATONA

CARLES SOLER

 

13

SLOT CAR ALOY SHOP

SANT JOAN DESPI

DIUMENGE

SERGI BAGAN

RAUL SANCHEZ

FRANCESC CAPELL VIVES

JOSEP CARDONA

15

ROLLING SLOT

VILAFRANCA PANADES

DIUMENGE

CARLOS MASIP SAS

ANDREU QUILEZ PAYET

SISCO SALVADOR SALVADOR

MIQUEL VILAPLANA

16

PONTS SLOT

PONTS

DIUMENGE

CARLES JAQUET

DAVID ESTANY

SANTI HERREROS

 

20

MOLLERUSSA LA JOGUINA-1

MOLLERUSSA

DIUMENGE

JOAN BOSCH PONS

SERGI BALCELLS BALS

ROBERTO NIUBO ARANGO

JOAN CARLES MELE LAMIEL

24

SLOT MANGUES DAYTONA.CAT

TORREFARRERA

DIUMENGE

CARLOS SEGURA PEREZ

AGUSTI MANGUES FO

OSCAR SERRA BOBET

RAUL VALLS

25

LLUM LLAMP-2

BARCELONA

DIUMENGE

ALFONSO COTANDA

RUBEN ALMANSA

JAUME MARTINEZ TORRENTS

NESTOR TRONCOSO

26

LLEIDAHOBBY-DAYTONA.CAT-1

LLEIDA-AITONA

DIUMENGE

ANDREU SANSA FOIXENCH

JAUME ORTIS ALSINA

ISRAEL FERNANDEZ

CRISTIAN GENE BRESOLI

27

LLEIDAHOBBY-DAYTONA.CAT-2

LLEIDA-AITONA

DIUMENGE

ERNEST SERIOL

ARNAU SERIOL

 

ADRIA UGIDOS

34

PUNT SLOT CAR LUDIC

SANT JOAN DESPI

DIUMENGE

GABRIEL ROS

DAVID GARCIA

MARTIN MARTINEZ

XAVIER VERNET

35

ALMODELI 1-32

ZARAGOZA

DIUMENGE

PEDRO LUIS SUBIJANA FERN.

JOSE ANT.NAVARRO MARQUEZ

CHRISTIAN TRAGINER RUIZ

JAVIER SUBIJANA EIXARCH

38

SLOTO TEAM

TORREFARRERA

DIUMENGE

ALAIN GAMAZO

MARC BRUNET

ORIOL CARABASSA

SERGI PLAZA

39

GONZO-SLOT

MONTORNES VALLES

DIUMENGE

GONZALO RODRIGUEZ QUERALT

JAVIER MANGLANO ESCUDERO

ALEX DURAN

 

40

ASP 14

ALCAŅIZ

DIUMENGE

ANDRES PUCHE

JOSE LECHA GRAU

JOSE PIAZUELO ANDREU

JOAQUIN MARTINEZ

 

 

PREMI DECORACIĶ:   Guanyador DISSABTE .............   TIC TOC - 1   -Encamp-  ANDORRA

PREMI DECORACIĶ:   Guanyador DIUMENGE ...........   ALMACELLES SLOT  -Almacelles- (LLeida)

 

EQUIP GUANYADOR "RESISCAT Daytona.Cat 2008":

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT - 1

Classificaciķ General RESISCAT AITONA 2008 – Alcarras 12 h. – 22-23 Nov.

Pos.

Pilot

VOLTES

Carr

Incd

VOLT

Coma

V-1

T-1

V-2

T-2

V-3

T-3

V-4

T-4

V-5

T-5

V-6

T-6

V-7

T-7

V-8

T-8

1

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-1

2233,09

10

113

2120

0,09

141

12320

140

12417

140

12302

139

12509

143

12225

143

12352

140

12481

141

12371

2

SLOTMANIA, Barcelona (6017)

2233,06

 

 

2233

0,06

147

11994

148

11893

137

12192

136

12646

149

12145

139

12475

138

12604

136

12516

3

XXL TEAM, Zaragoza (6036)

2214,05

 

 

2214

0,05

135

12182

140

12243

149

12111

141

12387

140

12392

141

12236

140

12427

138

11004

4

SLOT CAR ALOY SHOP, S.J. Despi

2208,03

 

 

2208

0,03

132

12182

141

12248

146

12080

136

12823

141

12173

140

12409

140

12376

139

12589

5

REUSLOT SHOP SP, Tarragona

2204,09

 

 

2204

0,09

143

12346

140

12367

141

12297

138

12622

138

12080

139

12568

141

12510

140

12578

6

SISCUSLOT - 1, Barcelona (6002)

2199,03

 

 

2199

0,03

139

12430

139

12319

143

12237

138

12527

139

12413

138

12510

133

12600

136

12791

7

STRICACHOVA TEAM, Caldes Montbui

2191,09

 

 

2191

0,09

139

12468

139

12417

137

12467

136

12533

141

12254

139

12392

141

12274

137

12573

8

SLOTO TEAM, Torrefarrera (6038)

2170,08

 

 

2170

0,08

132

12639

140

12062

139

12525

138

12661

138

12473

137

12581

139

12346

135

12866

9

PUNT SLOT CAR LUDIC, S.J.Despi

2160,12

 

 

2160

0,12

137

12351

137

12402

140

12432

134

12645

136

12372

137

12401

128

12905

140

12352

10

BOXMOTOR, Terrassa (6030)

2160,08

 

 

2160

0,08

139

12426

140

12216

133

12649

129

12855

136

12422

139

12481

136

12544

137

12649

11

XIBECAS RACING, Terrassa (6032)

2155,07

 

 

2155

0,07

137

12636

140

12439

139

12454

136

12683

135

12846

134

12641

135

12763

133

12951

12

OK TEAM, Rubi (6007)

2143,04

 

 

2143

0,04

140

12445

140

12165

135

12504

134

12734

140

12377

133

12895

128

12899

136

12343

13

PONTS SLOT, Ponts (6016)

2125,01

 

 

2125

0,01

135

12639

136

12610

134

12934

138

12679

132

12860

135

12694

131

13028

160

12711

14

MAG SLOYSHOP, Tarragona (6037)

2118,05

 

 

2118

0,05

140

12340

142

12188

133

12991

137

12541

137

12673

137

12536

132

13020

127

13125

15

LIŅAN TEAM, Barcelona (6011)

2117,1

 

 

2117

0,1

138

12374

138

12136

138

12471

132

12820

128

12618

135

12469

139

12570

130

12908

16

MONT-ROIG 34, Mont-Roig (6031)

2114,04

 

 

2114

0,04

142

12631

119

12532

138

12396

129

12811

134

12631

131

13038

130

12700

133

13065

17

ALPINA SPORT, Vilanova del Valles

2112,07

 

 

2112

0,07

140

12253

139

12705

131

13114

124

13120

135

12722

135

12771

136

12604

134

12903

18

LLUM LLAMP - 2, Barcelona (6025)

2105,04

10

91

2014

0,04

133

13066

136

12610

127

12836

134

12560

129

12658

134

12540

133

12987

133

12578

19

SISCUSLOT - 2, Barcelona (6003)

2104,01

 

 

2104

0,01

136

12415

126

12612

135

12650

131

12718

134

12481

137

12751

136

12635

127

11449

20

ALOYSHOP EL CENTRE, LLorenc Pen

2097,02

 

 

2097

0,02

136

12336

131

12717

128

12541

137

12390

132

12902

131

13069

125

12910

135

12647

21

ASP 14, Alcaņiz (6040)

2085,07

 

 

2085

0,07

131

12967

131

12822

126

12848

132

13094

133

12820

129

12762

135

12847

136

12666

22

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-2

2076,01

 

 

2076

0,01

130

12982

130

12900

134

12835

125

12920

128

12852

130

13122

126

12965

128

13097

23

SLOT MANGUES DAYTONA.CAT,

2065,04

 

 

2065

0,04

139

12401

133

12725

134

12769

125

13370

130

12732

133

12984

132

12904

135

12789

24

TIC TOC - 2, Encamp - AND (6022)

2064,08

 

 

2064

0,08

133

12732

130

12828

131

12771

128

12971

134

12958

132

12798

130

13233

128

13165

25

SSR TEAM, Vila-real - Alcora (6029)

2059,1

 

 

2059

0,1

132

12779

131

12735

134

12796

134

12791

132

13016

125

13310

134

12736

130

12868

26

MIK MAN SLOT RUBI, Rubi (6014)

2035,06

 

 

2035

0,06

131

12903

132

12617

129

12664

130

12594

137

12436

134

12825

127

13468

123

13322

27

MOLLERUSSA La Joguina-1, Mollerus

1999,12

10

115

1884

0,12

134

12572

125

13147

129

12868

119

13379

126

12940

123

13297

127

13063

129

13133

28

ROLLING SLOT, Vilafranca Penedes

1989,04

 

 

1989

0,04

129

12805

123

12804

116

12761

109

13823

119

13419

127

12825

128

13006

135

12734

29

GONZO-SLOT, Montornes Valles  

1978,12

 

 

1978

0,12

126

13204

129

12757

125

13451

122

13458

134

12732

127

12968

127

13080

125

13356

30

TIC TOC - 1, Encamp - AND (6023)

1941,03

 

 

1941

0,03

129

12714

113

13610

119

13864

128

13167

116

13627

125

13414

127

12939

114

14059

31

ALMODELI 1-32, Zaragoza (6035)

1933,06

 

 

1933

0,06

129

12821

126

13321

122

13190

119

13921

125

13251

124

13535

125

13324

124

13605

32

ALMACELLES SLOT, Almacelles

1932,04

10

109

1823

0,04

124

13446

120

13446

122

13409

110

13925

120

13569

117

13934

121

13335

125

13760

33

DPPF, Barcelona (6001)

1796,08

 

 

1796

0,08

117

13493

116

13506

98

14493

104

14864

122

13357

118

13824

118

13595

116

13788

 

 

V-9

T-9

V-10

T-10

V-11

T-11

V-12

T-12

V-13

T-13

V-14

T-14

V-15

T-15

V-16

T-16

Pilot

133

13155

20

12854

140

12398

135

12724

137

12531

143

12090

143

12291

142

12112

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-1

131

13234

136

12983

136

12718

139

12654

136

12746

142

12203

141

12223

142

12201

SLOTMANIA, Barcelona (6017)

131

13342

131

12922

135

12725

136

12838

135

12725

142

12180

140

12394

140

12523

XXL TEAM, Zaragoza (6036)

133

12975

128

13435

136

12706

135

12884

138

12659

141

12565

141

12387

141

12400

SLOT CAR ALOY SHOP, S.J. Despi

132

13302

132

13198

133

12912

135

12949

137

12652

139

12387

137

12534

139

12613

REUSLOT SHOP SP, Tarragona

137

13445

132

13340

135

12924

136

12893

132

12969

142

12256

140

12513

140

12549

SISCUSLOT - 1, Barcelona (6002)

134

13175

132

13275

136

12798

136

12776

137

12624

138

12371

134

13038

135

13002

STRICACHOVA TEAM, Caldes de Montbui

130

13457

135

12918

135

12826

129

12981

134

12809

138

12494

139

12706

132

13095

SLOTO TEAM, Torrefarrera (6038)

131

13274

130

12886

134

12649

133

12709

132

12892

138

12320

138

12568

135

12619

PUNT SLOT CAR LUDIC, S.J.Despi (6034)

131

13177

131

13110

132

12818

135

12830

131

12973

135

12614

137

12565

139

12530

BOXMOTOR, Terrassa (6030)

127

13601

130

13375

132

13023

134

13017

133

13169

138

12564

136

12601

136

12826

XIBECAS RACING, Terrassa (6032)

129

13588

128

13413

130

13034

132

13028

131

12726

137

12532

132

12313

138

12434

OK TEAM, Rubi (6007)

123

13763

102

11577

133

12955

130

13013

134

13018

139

12463

127

12973

136

12637

PONTS SLOT, Ponts (6016)

125

13804

126

13431

130

13344

135

12835

105

13013

137

12617

137

12646

138

12744

MAG SLOYSHOP, Tarragona (6037)

124

13428

122

13307

135

12838

129

13147

135

12939

132

12832

132

12749

130

13106

LIŅAN TEAM, Barcelona (6011)

129

13398

128

13580

129

13154

132

12915

133

13012

139

12519

133

12822

135

12655

MONT-ROIG 34, Mont-Roig (6031)

128

13373

127

13795

121

13296

132

13060

133

12799

130

13207

134

12749

133

12780

ALPINA SPORT, Vilanova del Valles (6008)

127

13348

39

11354

125

13130

129

13157

133

12888

133

12579

132

12511

137

12516

LLUM LLAMP - 2, Barcelona (6025)

129

13485

125

13515

131

13105

127

13151

134

12739

132

12976

130

12529

134

12626

SISCUSLOT - 2, Barcelona (6003)

131

13014

121

11790

132

12739

126

13400

130

13133

138

12392

129

12982

135

12710

ALOYSHOP EL CENTRE, LLorenc Penedes

128

13307

126

13390

128

13302

129

13228

127

13483

133

12721

131

13018

130

12968

ASP 14, Alcaņiz (6040)

128

13485

131

13113

130

13045

131

12812

131

13241

133

12807

132

12745

129

12699

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-2

122

12867

124

13602

124

13180

123

13715

119

13683

134

12859

126

13336

132

12670

SLOT MANGUES DAYTONA.CAT, Torref.

124

13834

120

13990

129

13373

127

13348

128

13574

131

13096

130

13384

129

13448

TIC TOC - 2, Encamp - AND (6022)

125

13976

122

13782

120

13860

126

13377

126

13357

133

12907

125

13477

130

13027

SSR TEAM, Vila-real - Alcora (6029)

118

14363

99

13720

126

13334

128

13183

132

13178

134

12847

126

13296

129

13439

MIK MAN SLOT RUBI, Rubi (6014)

125

13550

8

41483

118

13428

120

13345

125

13131

123

13224

121

12906

132

12694

MOLLERUSSA La Joguina-1, Mollerussa

126

13467

117

13857

122

13284

123

13635

123

13640

130

12781

127

12774

135

12775

ROLLING SLOT, Vilafranca Penedes (6015)

109

13380

113

14834

126

13130

120

13546

125

13399

133

12807

121

13370

116

13986

GONZO-SLOT, Montornes Valles (6039)

113

14806

118

14189

115

13885

125

13914

130

13032

135

12711

117

14339

117

14054

TIC TOC - 1, Encamp - AND (6023)

124

13640

92

14161

129

13402

119

14244

110

13552

117

12935

126

13429

122

13305

ALMODELI 1-32, Zaragoza (6035)

122

14071

7

1E+05

120

13343

120

13872

123

13713

121

13260

125

13424

126

13494

ALMACELLES SLOT, Almacelles (6005)

103

14946

101

15070

109

14976

115

14160

117

13997

122

13708

114

14306

106

14315

DPPF, Barcelona (6001)

 

 

Nm

SORTEJOS - DISSABTE 22-Nov-2008

Cod

Article

1

ENRIC ROSICH CARRERAS

 

 

2

FERRAN GARCIA MOLINS

 

 

3

RAFEL PUIG GAY

 

 

4

ALBERTO FARO ALARCON

 

 

5

BERNAT DOMENECH

 

 

6

ALBERT TRAFACH

 

 

7

JORDI CUSCO EVTUCHENCO

124

PORSCHE 956 SLOT.IT

8

FRANCESC GARCIA NAVARRO

 

 

9

JORDI TORRES MARTINEZ

 

 

10

RUBEN SANCHEZ RDRIGUEZ

111

ZITEC SLOTER

11

IGNACI PUIG CUSINE

 

 

12

ISABEL DAVI VILA

110

PORSCHE 936 SPIRIT

13

MANU GARCIA VICIANO

 

 

14

SANTI MATA

128

PROTEUS

15

SANTI  TORĀ ESTELLES

 

 

16

DANI SANCHEZ

125

JAGUAR SLOT.IT

17

JUAN OLID PEREZ

106

FERRARI 430 MB

18

XAVI GARCIA

105

FERRARI 430 MB

19

JORDI DOMINGO

115

KIT COURAGE HOBBYSLOT

20

GABRIEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ

108

AUDI AVANT

21

JOSE LUIS SORIANO

122

COOPER F-1 REPROTEC

22

OSCAR VALERO BRICAT

 

 

23

JAUME TENAS

116

KIT COURAGE HOBBYSLOT

24

JOSEP VELERT

 

 

25

DAVID MATA MILLAS

 

 

26

FRANCESC LIŅAN

118

GT-One SCALEAUTO

27

FRANCESC BELVIS RABIONET

101

SLOTER CLASSIC

28

CARLES CARREŅO

 

 

29

JORDI ESTEVEZ

120

LISTER STORM FLY

30

ARNAU PUIG

 

 

31

ALBERTO MIRAVET

 

 

32

MARC LLOVERAS

 

 

33

SANTI TORREDEMER TOMAS

112

CORVETTE FLY

34

JOAN RODRIGUEZ

126

PORSCHE 956 SLOT.IT

35

RAFAEL ESTEBAN PEREZ

107

FERRARI 430 MB

36

ALFONS UNDA

 

 

37

QUIM CUBERO

 

 

38

MARC MALLEU VIŅOLAS

 

 

39

RICHARD ARREDONDO PUMUKY

198

AUDI AVANT

40

PEP PLANAS ROMEU

 

 

41

AITOR BLANCO

 

 

42

JUANJO TISCAR

 

 

43

ROGER  CASTELLVI

 

 

44

TONI MARTORELL

 

 

45

JOSEP M. BELTRAN MORENO

 

 

46

EDU URRUTIA

121

CLASSIC CARTRIX

47

ENRIC CANUT

 

 

48

ROGER PUIG

119

PEUGEOT 406 SPIRIT

49

RAUL ROMERO

117

GT-One SCALEAUTO

50

JOAN CARLOS GARCIA AGUILAR

 

 

51

DAVID DALPEZZO

113

CORVETTE FLY

52

TONI LOPEZ

 

 

53

CARLOS VALEN PEREZ

123

COOPER F-1 REPROTEC

54

GERARD BANEYTO

104

SLOTER CLASSIC

55

ADRIĀ PUJOL

102

COURAGE SPIRIT

56

CARLOS MAŅANES

 

 

57

ISMAEL GIL RODRIGUEZ

114

LISTER STORM FLY

58

MANEL SORIANO

 

 

59

JOSEP CODINA

 

 

60

DAVID FERNANDEZ

127

PROTEUS

61

RAI COLACIOS

 

 

62

JORGE LOPEZ PEREZ

 

 

 

GUANYADOR PREMI DECORACIĶ DISSABTE

TIC TOC-1  (Encamp -AND)

 

 

 

Pilots  (SORTEIG DIUMENGE)

Codig Sorteig

1

ADRIA UGIDOS

 

1

JOAQUIM MORA MARTINEZ

 

2

AGUSTI MANGUES FO

 

3

JOAQUIN MARTINEZ

 

4

ALAIN GAMAZO

109

5

JORDI VIDAL CASANOVAS

121

6

ALEX DURAN

 

7

JOSE ANT.NAVARRO MARQUEZ

107

8

ALFONSO COTANDA

 

9

JOSE LECHA GRAU

 

10

ANDRES PUCHE

 

11

JOSE PIAZUELO ANDREU

108

12

ANDREU QUILEZ PAYET

 

13

JOSEP CARDONA

 

14

ANDREU SANSA FOIXENCH

 

15

MARC BRUNET

 

16

ARNAU SERIOL

117

17

MARTIN MARTINEZ

113

18

CARLES JAQUET

 

19

MIQUEL VILAPLANA

 

20

CARLES SOLER

 

21

NESTOR TRONCOSO

 

22

CARLOS MASIP SAS

 

23

ORIOL CARABASSA

 

24

CARLOS SEGURA PEREZ

114

25

OSCAR SERRA BOBET

 

26

CHRISTIAN TRAGINER RUIZ

 

27

PEDRO LUIS SUBIJANA FERN.

 

28

CRISTIAN GENE BRESOLI

 

29

RAUL SANCHEZ

 

30

DAVID ESTANY

 

31

RAUL VALLS

 

32

DAVID GARCIA

116

33

ROBERTO NIUBO ARANGO

120

34

DAVID LUGILDE

119

35

RUBEN ALMANSA

 

36

EDU ARAGUAS RUIZ

 

37

SANTI HERREROS

118

38

ERNEST SERIOL

111

39

SERGI BAGAN

102

40

FRANCESC CAPELL VIVES

 

41

SERGI BALCELLS BALS

 

42

GABRIEL ROS

 

43

SERGI PLAZA

 

44

GENIS BOSCH BENDICHO

106

45

SISCO SALVADOR SALVADOR

110

46

GONZALO RODRIGUEZ QUERALT

112

47

XAVIER VERNET

104

48

ISRAEL FERNANDEZ

 

49

JAUME MARTINEZ TORRENTS

 

50

JAUME ORTIS ALSINA

 

51

JAVIER MANGLANO ESCUDERO

 

52

JAVIER SUBIJANA EIXARCH

105

53

JOAN BOSCH PONS

 

54

JOAN CARLES MELE LAMIEL

 

55

JOAN MANEL MORATONA

115

 

PREMI DECORACIĶ -DIUMENGE-

ALMACELLES SLOT