.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

TV

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

CRONO OFICIAL

 

 

 

 

 

 

Index

LLEIDASLOT

i-Territorial

.

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

 i-Territorial

     F1  -   GT Scal          24

     LMP Int-Prov          32

.

 lleidaslot-24

     GT - CL└SSICS I-IV-VI

.

 lleidaslot-32

     LMP Individual

.

 resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  ┌nica:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24 / 1:32

.

.

 

.

  PROMOCIË CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIË !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situaciˇ

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIË !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAĐA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termˇmetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  B└SQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRI└

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOL═

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -SegriÓ-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

 SLOT - SCALEXTRIC

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RESIST╚NCIA SLOT - RESISCAT -  AITONA

Daytona.Cat

Competicions

RESISCAT

Classificacions

Hist˛ric

Imatg.Ral.li

Imatg.Velocitat

Resislleida

Slot Night Festival

Actualitzaciˇ:  05/02/2014

Edicions del RESISCAT:

2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013

 

  RESISCAT 2012

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RESIST╚NCIA SLOT -  LMP

10a.Ediciˇ de les 12h. DAYTONA.CAT  LLeidaHobby

Circuit AlcarrÓs, 8 carrils

15-16 de Setembre  2012

G.P. SIDAMON -LLeida-

     

 

Dates Curses 2012

30-Juny / 1-Juliol 2012  -   12h. MONT-ROIG     -    MONT-ROIG  (Tarragona)                                       Motor: Linia

15-16 Setembre 2012     -  10a.Ediciˇ 12h.  DAYTONA.CAT LLEIDAHOBBY    -   SIDAMON  (LLeida)   Motor: Anglewinder

 

MOTOR:               SC-0011b

PNEUM└TICS:   SC-4735  (spirit)

 

 

 Motor :

 Scaleauto SC-0011b

 Posiciˇ motor:

 ANGLEWINDER, excepte copa Ninco que Ús lliure.

 NeumÓtics :

 Scaleauto ref. 4735 "Spirits"

 

 

HANDICAP CURSA MONT-ROIG:

 

1-SS1........................................................RADIKAL SC

2-LLEIDAHOBBY-DAYTONA.CAT.........RADIKAL SC

3-TEST TEAM-SLOTIN PLUS..................RADIKAL SC

 

 Inscripcions:

Enviar mail a  resiscat@resiscat.com , amb les segŘents dades:

Ě  Nom del Equip

Ě  Nom i cognoms del pilots

Ě  Especificar mÓniga a participar (Dissabte / Diumenge)

Ě  Especificar SI / No categoria Ninco

Ě   

RECORDEM QUE AQUESTA VEGADA, ES REALITZAR└ UNA SOLA PISTA DE 8 CARRILS AMB UN NOMBRE M└XIM DE 10 EQUIPS PER M└NIGA.
EL FORMAT DE LA CURSA SER└ EL MATEIX QUE HA MONT-ROIG, 4 HORES AL MATI, PAREM A DINAR I 4 M╔S A LA TARDA, QUEDA PENDENT DEFINIR SI EL MENJAR EL FAREM NOSALTRES O ANIREM AL BAR, SEMPRE DEPENDR└ DEL PREU QUE SURTI CADA COSA, US MANTINDREM INFORMATS
 
Horaris
 
ENTRENAMENTS

EQUIPS DISSABTE
Divendres de 19:00 a 24:00 Hores

EQUIPS DIUMENGE
Dijous de 19:00 a 24:00 Hores
Dissabte de 21:00 a 0:00 Hores

CURSA

Verificacions  de 8:00 a 8:45 Hores
Inici cursa  a las 9.00 Hores
Warm Up de 7:00 a 9.00 Hores
 
Compte Corrent
Realizar l'ingres de 60Ç al compte:  0075-0340-37-0700202147 Ban Popular
Fent constar el nom del equip i almenys un nom d'algun membre

 

Emplašament de la cursa
La proba es realizarÓ a
Sidamon (Lleida), concretament al 
CENTRE POLIVALENT, just al costat del restaurant els 4 llops, siutal a la carretera N-II antiga, direccio exacta: Avinguda de la Carretera, 25222 Sidamon, la sortida de l'Autovia Ús la n˙m.480
 
Enllaš Google maps:
http://maps.google.com/maps?hl=ca&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1067&bih=715&um=1&ie=UTF-8&q=restaurante+els+4+llops+sidamon&fb=1&hq=restaurante+els+4+llops+sidamon&cid=0,0,11166777782094113804&sa=X&ei=PAoyUPaEFue70QWsv4HwDA&ved=0CIIBEPwSMAM
╔s el local que hi ha just al costat.
 
MÚs localitzacions,
http://cat.lleida.com/mapes/index.html?x=1550&y=3556&zoom=1
 
Hostalatge
 
HOTEL JARD═. SUITES-APARTAMENTS **/****  (a 3 km del circuit)
Adreša: Plaša de lĺEstaciˇ, 2
Poblaciˇ: 25230 Mollerussa
TelŔfon:  973 600 191
Fax: 973 600 376
Web:
 
www.hoteljardi.com
Correu elec. 
info@hoteljardi.com


CAL JAUME. HOSTAL-RESTAURANT ** (a 2.5 km del circuit)
Adreša: Av. La Pau, 30
Poblaciˇ: 25230 Mollerussa
TelŔfon:  973 601 880
Fax: 973 601 880
Web: 
www.hostalcaljaume.com
Correu elec. hostal.can.jaume@gmail.com


HOTEL ROSALEDA *  (a 2 km del circuit)
Adreša: Av. President MaciÓ, 9
Poblaciˇ: 25244 Fondarella
TelŔfon:  973 710 815
Web: 
www.hotelrosaleda.es
Correu elec. info@hotelrosaleda.es



PENSIË SANT ANTONI **  (a 5 km del circuit)
Adreša: Sant Antoni, 7
Poblaciˇ: 25243 El Palau dĺAnglesola
TelŔfon:  973 602 158
Fax: 973 602 158

Correu elec. info@pensiosantantoni.com
 
El Circuit
Sinˇ surt cap inconvenient, i desprŔs de provar l'emplašament muntarem la variaciˇ 2 del circuit de AlcarrÓs amb 8 carrils.

Quan tinguem el trašat definitiu el penjarem (hem de fer una prova al mateix lloc de la cursa per acavar de definir el trašat final.
 

 

CLASIFIACION POR EQUIPOS,

POS

EQUIP

TOTAL PUNTS

1

SS1

60

2

INTERSLOT STRICACHOVA

47

3

TEST TEAM SLOTING PLUS

44

4

DAYTONA.CAT

43

5

MIRAKBE

36

6

ALOY TARRAGONA COMPETICION

23

7

MONT-ROIG 34

18

8

GHOST TEAM 2.0

18

9

PITLANE SPORT

15

10

SIDAMON 1

15

11

THUNDER

14

12

XIBECAS

14

13

ARROW SLOT

13

14

EVOTEC ATENEU

13

15

SPA ANDORRA

12

16

CUCHITEAM

11

17

SLOT SORT

11

18

LEGENDS MONT-ROIG

10

19

MIRAKERAPTOR

9

20

SEISAND TORREDEMBARRA

9

21

SIDAMON 2

8

22

SLOT RIBAGORZA 2

7

23

KAMIKAZE SLOT

6

24

SLOT RIBAGORZA 1

5

 

CLASIFICACION POR PILOTOS,

POS

PILOT

EQUIP

PUNTS

1

ALBERTO FARO

SS1

60

1

RAMON SENDRA

SS1

60

1

PEP PLANAS

SS1

60

2

BESAY PORTA

SS1

49

3

JORDI CUSCË

INTERSLOT STRICACHOVA

47

3

DANI GONZALEZ

INTERSLOT STRICACHOVA

47

3

MIQUEL FUENTES

INTERSLOT STRICACHOVA

47

4

MIQUEL MIRET

TEST TEAM SLOTING PLUS

44

4

TONI PAR╔S

TEST TEAM SLOTING PLUS

44

4

CARLES MASIP

TEST TEAM SLOTING PLUS

44

5

ANDREU SANSA

DAYTONA.CAT

43

5

JAUME ORTIS

DAYTONA.CAT

43

6

ROGER PARERA

MIRAKBE

36

6

PEP GUILLEMAT

MIRAKBE

36

6

JORDI FOLCH

MIRAKBE

36

7

RICARD SAIZ

EVOTEC ATENEU

30

8

TONI GOMEZ

XIBECAS

28

9

TONI CARBAJO

INTERSLOT STRICACHOVA

26

9

JOSEP ALTISENT

DAYTONA.CAT

26

10

DINO ROS

ALOY TARRAGONA COMP.

23

10

ADRI└ PUJOL

ALOY TARRAGONA COMP.

23

10

JOSEP MARIA DOMENECH

ALOY TARRAGONA COMP.

23

11

ALFONS UNDA

TEST TEAM SLOTING PLUS

21

11

DAVID MATA

INTERSLOT STRICACHOVA

21

12

PERE ROCA

GHOST TEAM 2.0

19

12

JAVI MARTINEZ

GHOST TEAM 2.0

19

12

JAUME SILVESTRE

GHOST TEAM 2.0

19

12

ALBERT ATIENZA

ARROW SLOT

19

13

SANTI TOR└

MONT-ROIG 34

18

5

SANTI TORREDEMER

MONT-ROIG 34

18

5

ALBERTO JIMENEZ

MONT-ROIG 34

18

6

ISRAEL FERNANADEZ

DAYTONA.CAT

17

7

JOAN BOSCH

SLOT SIDAMON 1

15

7

GERMAN GAMAZO

SLOT SIDAMON 1

15

7

DAVID MENSA

SLOT SIDAMON 1

15

7

ALFONS MON

PITLANE SPORT

15

16

SERGI CASANOVA

PITLANE SPORT

15

16

XAVI MIRET

PITLANE SPORT

15

17

RAY COLACIOS

XIBECAS

14

17

SANTI MATA

XIBECAS

14

17

JOAN RODRIGUEZ

THUNDER

14

15

IGNASI NAVARRO

THUNDER

14

16

SISCO SALVADOR

EVOTEC ATENEU

13

16

JUAN RAMON MESAS

ARROW SLOT

13

16

HECTOR FORTES

ARROW SLOT

13

17

IGNASI PUIG

SPA ANDORRA

12

17

JORDI ESTEBEZ

SPA ANDORRA

12

17

MANEL SORIANO

SPA ANDORRA

12

18

CARLES MARTI

CUCHITEAM

11

18

XAVIER BRUSTENGA

CUCHITEAM

11

18

DANIEL SERRET

CUCHITEAM

11

18

MARCO A. FERNANDEZ

CUCHITEAM

11

18

ALBERT ANDREU

SLOT SORT

11

18

JORDI HERRERO

SLOT SORT

11

18

DAVID ISANTA

SLOT SORT

11

19

JORGE GOMEZ

MONT-ROIG LEGENDS

10

19

JORDI SABAT╔

MONT-ROIG LEGENDS

10

19

MANEL MONTOLIU

MONT-ROIG LEGENDS

10

19

MARC TOR└

MONT-ROIG LEGENDS

10

20

SITO MAYENCO

MIRAKERAPTOR

9

20

ABEL PARERA

MIRAKERAPTOR

9

20

LLUIS BEL

MIRAKERAPTOR

9

20

DAVID CALVO

SEISAND

9

21

LUIS DIAZ

EVOTEC ATENEU

8

21

JOSEP MARIA FERRAN

SLOT SIDAMON 2

8

21

SERGI BALCELLS

SLOT SIDAMON 2

8

21

OSCAR INGLADA

SLOT SIDAMON 2

8

22

ROSENDO MARTI

SLOT RIBAGORZA 2

7

22

ADRIAN MARTI

SLOT RIBAGORZA 2

7

22

JORDI FONT

SLOT RIBAGORZA 2

7

23

JULIAN GARCIA

KAMIKAZE SLOT

6

23

LIAN GARCIA

KAMIKAZE SLOT

6

23

JOSE MOLINA

KAMIKAZE SLOT

6

23

SERGIO HERRERA

KAMIKAZE SLOT

6

15

CESAR MENDEZ

SLOT RIBAGORZA 1

5

15

ESTEBAN BABOT

SLOT RIBAGORZA 1

5

 

 

 

 

 

 

CLASIFICACION FINAL POR EQUIPOS MANGAS DEL SABADO

 

 

 

POS

EQUIP

MONT-ROIG

SIDAMON

PART.

TOTAL

1

INTERSLOT STRICACHOVA

25

25

10

60

2

MIRAKBE

18

21

10

49

3

GHOST TEAM

21

0

5

26

4

DAYTONA.CAT

0

18

5

23

5

XIBECAS

0

16

5

21

6

THUNDER

16

0

5

21

7

SPA ANDORRA

0

14

5

19

8

ARROW SLOT

14

0

5

19

9

MIRAKERAPTOR

0

12

5

17

10

SORT

12

0

5

17

11

SIDAMON 2

0

10

5

15

12

SASIAN

10

0

5

15

13

MONT-ROIG 34

0

9

5

14

14

KAMIKAZE SLOT

0

8

5

13